• l.holland@i.ua
  • +38 097 436 23 20,
  • +38 067 739 78 78
  • Пн-Сб (9:00-18:00)

 

РОЗСАДНИК

"МАЛА ГОЛЛАНДІЯ"

 

     Спочатку була мрія. Мрія переросла в мету, - створення розсадника декоративних та плодово-ягідних насаджень. Саме в цьому я побачила зміст свого життя і життя всієї родини. І створилося господарство, яке продовжують діти і внуки. Старший син з малих років мав хист до ландшафтного дизайну, молодший – до вирощування рослин. Дітям потрібно давати не рибку, а вудку, тоді будуть цінувати зароблене своїми руками. Назвали господарство символічно, - «Мала Голландія», адже Голландія являється світовим зразком у садівництві і садово-парковому дизайні.

 

     На Закарпатті традиційно займалися плодовим та декоративним садівництвом. Унікальна природа, наявність мінеральних джерел, термальних вод сприяють розвитку туризму в регіоні. Тут всюди в селах і містечках можна спостерігати гарно оформлені присадибні ділянки. На питання, чому Закарпаття кардинально відрізняється на фоні вимираючих сіл України відповідь одна, - найпізніше прийшла Радянська влада. Тим більше, що на Закарпатті знаходиться географічний центр Європи.

 

     Наше господарство розташоване в мальовничій долині в місці впадіння річки Теребля в Тису, зі всіх сторін оточеній горами. М’який клімат, відсутність вітрів, довгий вегетаційний період сприяють успішному вирощуванню рослин в контейнерах. Вся наша продукція – з розсади власного виробництва, вирощеній в мультіплатах. Молоді саджанці в Р9 взимку стоять ненакриті, що сприяє в подальшому їх хорошій морозостійкості.

 

     Впровадження передових технологій вирощування, м’який клімат, багаторічний досвід - запорука хорошої якості продукції. Виробничий процес максимально автоматизований, – два посадочні автомати JAVO STANDART та JAVO OPTIMA забезпечують висадку великої кількості рослин за короткий термін. В даний час в наявності біля 1 млн. штук рослин в контейнерах від Р9 до С45. Найбільші наші споживачі – це садові центри всієї України, для них даємо великі гуртові знижки – від 30 до 45 відсотків від роздрібної ціни. Тішить те, що нашою продукцією почали цікавитися з-за кордону, так як гуртові ціни у нас нижчі, порівняно з європейськими.

 

     Велику увагу приділяємо вихованню підростаючого покоління бережливого ставлення до навколишнього середовища, любові до природи, проводимо для дітей екскурсії на господарство. Запровадили в школах регіону акцію «Посади на згадку дерево», - випускні класи висаджують біля школи зелені насадження, подаровані нашим господарством. Пропонуємо розширити таку акцію до загальноукраїнської.

 

     Запрошуємо до співпраці садові центри, ландшафтних дизайнерів, гарантуємо високу якість обслуговування.

 

     Автор Тетяна Купчинська